Pendik Halı Yıkama

Zengi pendik halı yıkama olarak pendik ilçesinde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan zengi pendik halı yıkama olarak çalışan ve ev hanımlarına hali yıkamada kolaylık sağlamaya devam etmektedir. Zengi pendik halı yıkamaya ulaşmak için iletişim numaramızı kullanabilir veya iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Zengi Yorgan ve Battaniye Yıkama

Zengi Yorgan ve Battaniye Yıkama

Zengi pendik halı yıkama olarak tüm bölgelerimizde müşterilerimize yorgan ve battaniye yıkama hizmeti de sunmaktayız.Her evde bulunan ve her gece kullanılan yorgan ve battaniyelerin yıkama işlemi için özel makineler kullanıyor ve bu makinelerde sadece yorgan ve battaniye yıkama için kullanılan şampuan ve deterjanlar kullanıyoruz.

Tüm yorgan ve battaniyeleri tek tek yıkıyor hepsini ayrı ayrı poşetliyoruz.Kuruduktan sonra yıkana yorgan ve battaniyeler tek tek kontrol ediliyor,herhangi bir sorun tespit edilen yorgan ve battaniyeler tekrar yıkanıyor ve teslimata gönderiliyor.

Şu geçirdiğimiz zor zamanlara sık kullanılan yorgan ve battaniyelerin yıkama işlemi olduk titiz sürdülüyor olup tüm paketlerimiz ekstra dezenfekte edilerek servise çıkarılıyor.

Sizde profesyonel yorgan ve battaniye yıkama hizmeti almak,yorgan ve battaniye yıkama fiyatları öğrenmek için lütfen temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın