0530 894 92 44
HEMEN ARA
PENDİK'TE HALI YIKAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Pendik Halı Yıkama

Pendik'te halı yıkama işlemi ,En çok kirlenen eşyalardan biri olan halılar evin tozunu ve kirini hapsederken dışardan gelen kirleri de içinde barındırıyor. Evde hanımların yaptığı yıkama ve fırçalama işlemi ise çoğu zaman yetersiz kalıyor ve mikropların yer değiştirmesine sebep oluyor.

Pendik profesyonel halı yıkama işlemi sunan firmamız ise halılarda bulunan tüm toz, kir ve mikropları arındırarak halıların ilk günkü gibi olmasını sağlıyor. Pendik halı yıkama olarak uzun yıllardır hizmet veren firmamız halıları adresinizden teslim alıyor ve en kaliteli deterjanları kullanarak profesyonel makinelerle halılarınızı tertemiz yapıyoruz. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz halıları adresinize teslim ediyor ve hiç yorulmadan en temiz halılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

pendik halı yıkama

Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Halı yıkama konusunda uzun senelerdir hizmet veren firmamız güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile diğer halı yıkama firmaları arasında öne çıkmayı başarmıştır. Pendik halı yıkama işi için sorunsuz olarak teslim aldığımız halıları dokusuna en uygun şekilde yıkıyoruz. Fabrika halıları, dokuma halılar, el işi halılar, ipek halılar, yün halılar, kaşmir halılar, shaggy halılar, nepal halılar gibi pek çok çeşide sahip olan halıları dokusunu ve rengini bozmadan profesyonel halı yıkama makinelerimizle yıkıyor ve kurumasını sağlıyoruz. Tüm halı çeşitleri için farklı yıkama ve kurutma tekniklerini kullanan firmamız temizlenmesi en zor olan kirlerin üstesinden gelmektedir. Uzun yıllardır halınızda bulunan ve bir türlü geçmeyen lekeler, şekerli içeceklerin dökülmesi ile oluşan lekeler, meyvelerden bulaşan lekeler, mürekkepli kalem lekeleri gibi pek çok kiri temizleyen firmamız hiçbir lekeyi gözardı etmeden ustalıkla halı yıkama işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır. Halı yıkama alanında kendini ilk günden beri kanıtlayan firmamaız halılarınızın özenli ve son derece titiz bir şekilde yıkamayı ilke olarak benimsemektedir.

Halı Yıkatmanın Avantajları Nelerdir?

Dört mevsim hizmet veren firmamız antialerjik ürünleri kullanarak hijyen sağlamaya devam ediyor. Ev hijyeninin sağlanması için ilk adım ise sürekli temas ettiğimiz halıların temiz olmasıdır. Özellikle küçük çocuğu olan aileler bilir ki çocuklar halının üstünde oynar, emekler ve halının üstünde yatarak televizyon izler. Sıklıkla kullanılan halıların kirli olması ise çocukların bağışıklık sistemini zayıflatabilir ve daha çabuk hastalanmasına sebep olabilir. Pendik bölgesi halı yıkama olarak hizmet veren firmamız ise antialerjik deterjanları kullanarak temizliğin en derin ve en yoğun şekilde yapılmasını sağlıyor. Halı yıkatmanın avantajları ise her geçen gün artıyor. Çoğu evde halı yıkama için alan bulunmuyor, bulunsa bile belediye ve zabıtalar evde halı yıkayanlara ceza yazabiliyor. Evde halı yıkamak kişilere avantaj sağlamıyor; deterjan ve sabun masrafları, yüksek gelen su faturaları ve halı yıkadıktan sonra oluşan yorgunluk ve hastalıklar ile uğraşmak istemeyen kişiler pendik profesyonel halı yıkama hizmetinden yararlanarak en kolay ve çabuk şekilde halılarını derinlemesine temizletebilir. pendik halı yıkama olarak halılarınızı evinizden teslim alıyoruz, tüm kir ve mikroplardan arındırılan halılarınızı adresinize teslim ederek en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Pendik halı yıkama hizmeti için firmamızı arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

pendik-hali
Halılar Hangi Sıklıkta Temizlenmelidir?

Yaz kış her zaman evimizde bulunan halılar bakteri ve tozları da içinde barındırıyor, yeni temizlenen evler halıların yeterince temiz olmamasından dolayı temiz gözükmüyor ve kötü koku oluşmasına sebep oluyor. Özellikle çok kullanılan odaların halıları en çabuk kirlenen ev eşyalarının başında geliyor, kullanım sıklığına bağlı olarak halı yıkama süreleri de değişim gösteriyor. En çok kullanılan ve çok çabuk kirlenen mutfak halılarınızı daha kısa aralıklarla yıkamaya vermek bakteri ve kirlerden daha çabuk kurtulmanızı sağlayacaktır. Salon ve diğer odalarda kullanılan halıların yıkama sıklığı ise evde bulunan yetişkin ve çocuk sayısına göre değişiklik gösteriyor.

Pendik halı yıkama firması olarak halılarınız çok kirli olsa bile tertemiz olmasını sağlıyoruz ve lekesiz temizlik vaad ediyoruz. Pendik halı yıkama firması olarak özellikle hanımların dikkat ettiği ve daha çok özen gösterdiği bayram temizlikleri için de halılarınızı adresinizden teslim alarak bayramda tertemiz ve hijyenik bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Halıların uzun süre yıkanmaması ise bakteri, mayt ve akarların daha çabuk ve daha hızlı bir şekilde yerleşmesine sebep oluyor bu durum evde yaşayan kişilerin sağlığını olumsuz yönde etkilerken halıların daha çabuk deforme olmasına ve eskimesine sebep oluyor.

Pendik halı yıkama olarak halılarınızı en kısa sürede yıkıyor ve adresinize teslim ediyoruz bu sayede uzun bekleyiş sürelerini en hızlı sürede kısaltıyoruz ve evinizin halısız kalmamasını sağlıyoruz.

pendik-yikama
Kaliteli Hizmet Profesyonel Temizlik

Pendik halı yıkama firması olarak kaliteli hizmet, profesyonel temizlik, hızlı teslimatı prensip olarak belirleyen firmamız uzman kişilerden oluşan kadrosu ile lekesiz temizlik sağlarken, halılarınızın yıkanması sırasında oluşabilecek yırtılma, deforme olma, renklerin karışması gibi durumları da engellemektedir.

Pendik halı yıkama firması olarak hizmet vermeye devam eden pendik halı yıkama, eğitimli ve uzman kişilerden oluşan kadrosu ile uygun fiyatlarla ve üstün hizmet anlayışı ile halılarınızı yıkamaya devam ediyor, en uygun fiyatla halılarınızın en güzel şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilir ve halılarınızın ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda en kaliteli ve antialerjik deterjanlarla yıkanan halılarınızı güvenle kullanabilir, temizliğinden ve hijyeninden emin olabilirsiniz.

Pendik halı yıkama firmaları içinde en iyi hizmeti en uygun fiyata sunan firmamız kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermemektedir.