0530 894 92 44
HEMEN ARA
KARTAL PROFESYONEL HALI YIKAMA

Kartal Halı Yıkama

Evlerde yapılan halı temizleme işlemleri gerekli hijyeni ve temizliği sağlayamaktadır, çeşitli fırça ve deterjanlarla halıların sadece üstü temizlenirken kir, toz ve mikroplar halıların diplerinde birikir ve kısa zamanda deformelere sebep olur.

Kartal profesyonel halı yıkama hizmeti sunan firmamız ise vakumlu temizleme yaparak en dipte kalan kir ve mikropları bile temizleyerek üstün hijyen sağlamaktadır. Uygun olduğunuz gün ve saatte adresinizden teslim alınan halılar kaliteli deterjan ve makinelerle derinlemesine temizlenmekte ve kurutma işleminin ardından adresinize teslim edilmektedir. Kartal halı yıkama firmaları arasında en uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız halılarınızı en kısa sürede teslim etmektedir.

ev halısı yıkama

Halı Yıkama İşlemlerini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Kartal halı yıkama alanında uzun yıllardır müşteri odaklı hizmet sağlayan firmamız kaliteli ve profesyonel halı temizliği konusunda rakiplerini geride bırakmaktadır. Halı yıkama işlemleri ise son derece titiz ve özenli bir çalışma ile şu şekilde gerçekleşmektedir:

  • Uzman kadrosuyla hizmet veren Zengi halı yıkama, adresinizden halılarınızı teslim alıyor. Teslim alma sırasında firmamız tarafından gönderilen uzman kişi, halının çeşidi ve metrekaresine göre fiyatlandırma yapıyor.
  • Firmamıza gelen halıları cinsine göre ayırıyoruz bu sayede halıların en iyi şekilde temizlenmesini sağlıyoruz.
  • Halıları yıkama işleminden önce çırpma makinesi ile tozlardan arındırıyoruz.
  • Makine, kaşmir, yün, el dokuma gibi pek çok çeşidi bulunan halıları en doğru yöntemlerle ve antialerjik deterjanlarla yıkıyoruz.
  • Halıların sadece görünen kısmını değil, dipten uca temizliğini yapıyoruz. Bu sayede halılar ilk günkü gibi tertemiz olurken evde gönül rahatlığıyla kullanım avantajı da sağlıyoruz.
  • Kartal halı yıkama firmamız uzun süren ve titizlik gerektiren halı yıkama işleminden sonra kurutma işlemini de incelikle yapıyor.
  • Temizlenen halılar doğru şekilde kurutulmadığında nemlenebilir, koku oluşabilir ve halının dokusu değişebilir. Sıkma makinesi ile büyük ölçüde suyunu kaybeden halılarınızı uzman kişilerden oluşan kadrosu ile Zengi halı yıkama en doğru tekniklerle halılarınızın kurumasını sağlıyor.
  • Halı yıkama işlemlerimiz 3 aşamadan meydana gelmektedir: İlaçlama işlemi ile halılarınızı kaliteli deterjanlarla köpürtüyor ve temizliyoruz; durulama işlemi ile halılarınızı kir ve mikroplardan temizlerken sabun ve deterjanları de arındırıyoruz; kurulama işlemi ile halılarınız son halini alıyor ve evinize teslim için yola çıkıyor.
  • İsme özel olarak evden alınan halılar yine isme özel olarak evlere teslim edilmektedir bu sayede halıların kaybolmasının ve çalınmasının da önüne geçilmektedir. Kartal yalı yıkama firmaları arasında özenle işini yapan firmamız halıların doğru adrese en kısa zamanda teslim edilmesi için büyük bir özveri ile çalışmaktadır.
 halı yıkama

Hizmet verdiğimiz Kartal mahalleleri; Cevizli ,Kartal cumhuriyet mahallesi,kartal esentepe ,Kartal Gümüşpınar mahallesi, kartal Hürriyet mahallesi,Karlıktepe mahallesi,kartal Kordonboyu mahallesi ,kartal Orhantepe mahallesi,kartal Petrol-İş mahallesi ,Soğanlık ,kartal Topselvi mahallesi,kartal Uğur mumcu mahallesi ,kartal Yakacık mahallesi,kartal Yunus mahallesi

Halılarınız Her Zaman Temiz Olsun

Temiz bir yaşam alanı elde etmek için halılar öncelikle temizlenmesi gereken ev eşyalarının başında geliyor. Kartal profesyonel halı yıkama hizmeti sunan firmamız tüm halıları özenle ve titizlikle temizlemeye devam ediyor. Cami halıları gibi büyük ve çabuk kuruması gereken halıları yerinde temizleyerek en kısa vadede hızlı çözümler sunmaya devam ediyoruz. Cami halılarını da özel profesyonel makinelerle ve organik deterjanlarla yoğun bir temizlik sağlıyoruz.

Tüm yaşam alanlarında kullanılan halılarınız için Zengi Halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz. Evlerde kullanılan halılar ise çok çabuk kirlenen halılar arasında yer alıyor. Halıların temiz olması ve yeni gibi gözükmesi ise başta ev hanımları olmak üzere tüm aile bireylerini mutlu ediyor. Halınızda bulunan ve uzun süredir çıkmayan lekeler için, aylardır yıkanmayan ve kirlenen halılar için firmamızı arayabilirsiniz. Halılarının kısa sürede temiz olmasını isteyen müşterilerimiz için son derece hızlı ve titiz bir şekilde çalışmayı sürdürüyoruz. Kartal halı yıkama için firmamız uzun yıllardır kaliteli hizmet, üstün temizlik ve müşteri memnuniyetini önde tutmayı başarmaktadır.

Halılarınızı Özenle Yıkamaya Devam Ediyoruz

Uzun seneler boyunca hizmet veren firmamız deneyimli, uzman ve profesyonel kişilerden oluşan kadrosu ile Kartal halı yıkama hizmeti sağlamaya devam ediyor. Kir, toz, mikrop ve maytların en çok biriktiği yer olan halılarınızı özenle yıkayarak gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlayan firmamız son teknoloji ile üretilen halı yıkama makinelerini kullanmaktadır. Halılarda oluşan mikrop ve maytlar eviniz ne kadar temiz olsa da geçmeyen bir koku ve toz kütlesine sebep olur dolayısıyla ev temizliğine başlamadan önce firmamızı arayarak Kartal halı yıkama işlemi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Halılarınızın temizliğini düşünerken bir yandan da bütçe dostu fiyatlar ile cebinizi düşünen firmamız her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyat ile sunmaya devam etmektedir. Güvenilir bir halı yıkama firması olarak hizmet sağlayan Zengi Halı yıkama kalıcı bir halı temizliği sağlamaktadır. Sektörde öncü bir konuma gelmeyi başaran firmamıza 7/24 telefonla ulaşabilir ev temizliğinizi en güzel halı temizliği ile noktalayabilirsiniz. Halı yıkama işlemleri profesyonel kişilerce yapılması gereken ve ustalık isteyen bir iş alanıdır, teslim edilen halıların renk ve dokularına göre uygun şampuanlarla en doğru yöntem ve tekniklerle yıkanması, sorunsuz bir şekilde teslimatın gerçekleşmesi için Kartal halı yıkama firmaları arasında adını iyi yönde günden güne duyurmaya devam eden firmamız müşteri odaklı ve üstün temizlik için de çalışmalarını sürdürmektedir. Halılarınızın en güzel ve en kaliteli şampuanlarla yıkanması, son teknoloji halı yıkama makineleri ile yıkanması, titizlikle kurutulması için firmamızı arayarak bilgi sahibi olabilir ve halılarınızın ilk alındığı gibi tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.