0530 894 92 44
HEMEN ARA
Hizmetlerimiz

KARTAL VE PENDİK YIKAMA HİZMETLERİ

  • halı yıkama

HALI YIKAMA

Halıların profesyonel işlemleriyle temizlenmesi; özellikle küçük çocuklar, alerjisi olan insanlar ve ev hayvanı sahipleri için vazgeçilmez öneme sahiptir. Halı ve koltuk gibi döşemelik kumaşlı eşyaların düzenli ve bilinçli temizletilmesi sağlığı tehdit eden kirleri ve birçok alerji yapıcı maddeyi ortadan kaldırarak daha iyi nefes alınan temiz bir yaşam alanı oluşturmaya katkı sağlar. Bu işlem sonrası, halıların bakterilerden arındırılmış olması evinize yeni ve ferah bir hava kazandırmanızı sağlar. Halılarınız yıkama işleminden sonra temizlenmekle kalmaz , yeniye yakın bir görünüm de alır. Hizmet bölgelerimiz için KARTAL HALI YIKAMA ve PENDİK HALI YIKAMA makalelerimizi okuyabilirsiniz.

  • yorgan, battaniye yıkama

BATTANİYE VE YORGAN YIKAMA

Zengi battaniye ve yorgan yıkama birimine gelen yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre ayrıştırılarak yıkama öncesi toz alma makinalarımızda çırpılarak toz ve kaba kirlerinden arındırılır. Üzerlerinde leke ve kirler belirlenerek leke çıkarıcı ve sampuan testi yapılır Sanayi tipi, paslanmaz çelik makinelerde kendi cins ve ozelliklerine uygun sıcaklıklarda yıkanıp bol su ile durulanır. Kurutulan yorgan ve battaniyeleriniz kalite kontrol masamızdan geçerek paketlenip söz verdigimiz gibi sizlere iade edilir.

  • perde yıkama

PERDE YIKAMA

Perdeler genellikle evimizde en çok ihmal edilen mobilyalardır ve yıllarca önemli miktarda kir, toz akarları ve alerjenleri hapsedebilirler. Bu, kirlerin sadece su ile birlikte çıkarılması zor olmakla kalmaz, aynı zamanda kumaşa da zarar verebileceğinden, perdeler için kötüdür. Perdelerinizin düzenli bakımı, kullanım ömrünü uzatır. Perde yıkama aşamalarında perdelerinizi hasarlardan ve büzülmelerden korumak için en iyi perde temizlik işlemlerini ve yumuşak çözümleri kullanıyoruz. Perdeleriniz deki en zor lekeleri bile gidermek için en iyi ekipmanlara sahibiz.